KapGel’in Canı Ciğeri Kuryeleri

Kurye Uygulamasını Hemen İndir ve Kazanmaya Başla!

KapGel üzerinden sipariş verenler bilir – KapGel’in kuryeleri diğerlerine benzemez. Bir saat içinde geleceğim der, 40 dakikada kapıda olur. Alınacak ürünü özel asistan edasıyla mağazadan çıkmadan önce kontrol eder, teyidini alır. Kapıya geldiğinde yüzünde gülümsemeyle ürünü uzatır. Ve tüm bunları keyifle yapar. Nasıl mı?

KapGel bünyesindeki kuryeler kararlı ve çalışkandır. KapGel’in kurye ekibi bugüne kadar kuryelik yapmış ya da yapmamış ama motor ehliyeti olan, meraklı ve özgürce çalışmak isteyen çalışma arkadaşlarından oluşur. Kendini geliştirmeye alışıktır KapGel kuryesi. Aralarında dış ticaret mezunundan yazılımcısına filozoflardan alıntı yaparak konuşanından aşçısına çeşit çeşit insan vardır.

KapGel kuryeleri eğitimlidir. KapGel ekibine katılmadan önce ne işle uğraştıkları fark etmez – KapGel’e katılmak ve özel asistanlık görevini hakkıyla yerine getirebilmek için özel bir eğitimden geçerler. Mesela kahve siparişleri için kahvelerin nasıl alınması, nasıl çantaya yerleştirilmesi gerektiğini, soğuk ve sıcak kahvelerin yanında alınması gereken pipet, karıştırıcı gibi detayları göstererek anlattığımız bir eğitimden geçerler. Benzer bir eğitimi de yemek siparişleri için alırlar – sipariş edilen ürünlerin yanında almaları gereken servis, sos gibi yan ürünleri eğitim esnasında canlı olarak görürler. KapGel’in sunduğu eğitimle onların kendi birikimleri bir araya gelince ortaya işini doğru yapan takım arkadaşları çıkıyor haliyle.

KapGel kuryeleri teknolojiden anlar ve işini daha iyi yapabilmek için teknolojiden faydalanır. Mobil uygulamalarla içli dışlıdır, akıllı telefon kullanır. Özel mobil uygulaması üzerinden sipariş içeriğini, adres detaylarını rahatlıkla görüntüleyebilir ve bu uygulama üzerinden diğer harita uygulamalarına bağlanabildiği için de gideceği adresi kolaylıkla bulur.

KapGel ekibi bir bütün olarak çalışır ve kuryelerin hayatını kolaylaştırır. KapGel operatör arkadaşlarımız her tür teknolojiden yararlanarak alınan her sipariş için kuryelerimize destek verir. Bir elin nesi var iki elin sesi var mottosuyla, birlikte hatasız bir alışveriş ve teslimat deneyimi yaratırlar. Mesela, bir KapGel kuryesi daha önce hiç almadığı bir ürünü almaya gidiyorsa, operatör arkadaşlardan biri ürünün görselini kendisiyle paylaşır ya da kurye dükkana varmadan mağazayla iletişime geçer ve ürünü kasada ayırtır.

KapGel kuryesi özgürdür. Kendi ihtiyaçlarına, isteğine ve hayat tarzına göre haftada kaç saat ve hangi günlerde çalışacağını seçer. Kendi programını kendi düzenleyen kurye mutlu bir kuryedir.

KapGel kuryesi güven içinde çalışır çünkü ödemesini haftalık olarak alacağını bilir.

Kurye Uygulamasını Hemen İndir ve Kazanmaya Başla!

KapGel kuryesi başarıları için ödüllendirileceğini bilir. Her kuryenin kendi çalışma saatlerine oranla belirlenen haftalık sipariş hedefi vardır. Özveriyle çalışıp, hedefe başarıyla ulaşan kuryeler sahada işlerini kolaylaştıracak ve motivasyonlarını arttıracak benzin, kask, mont gibi hediyelerle ödüllendirilir.

KapGel kuryesinin iş memnuniyeti yüksektir çünkü bir işi başından sonuna kadar kendisi halleder ve sonuçta kapının öbür tarafında sorunu çözülmüş, acil ihtiyacı sorunsuz bir şekilde kapısına getirilmiş KapGel kullanıcısının yüzündeki memnuniyeti (ki bu bazen kahkaha bile olabiliyor) görür.

Sen de KapGel ekibine bir kurye olarak katılmak istersen, buradan ya da android telefonundan “kurye” uygulamasını indirerek hemen başvurunu yapabilirsin. Açık pozisyonlarımıza buradan göz atabilirsin.

Recent Posts