KapGel’in En Sağlıklı Kategorisi Geldi: Ekolojik Ürünler

Şehir hayatının içinde doğayla ve doğalla olan bağımızı yeniden kurmak ya da bu bağı güçlendirmek, bedenlerimizi kimyasallardan arınmış, doğaya ve kendimize faydalı ürünlerle beslediğimiz bir hayat aslında mümkün. Bazı alışkanlıklarımızı değiştirmek, yerine yenilerini oturtmak ilk bakışta o kadar kolay görünmese bile, aslında adım adım ilerleyince yapılamayacak hiçbir şey yok.

KapGel olarak biz de siz bu adımları atarken işin ucundan tutalım dedik ve geçtiğimiz günlerde sizin için bir Ekolojik Ürünler Kategorisi açtık. Çok titizlendiğimiz bu kategoride şu an sadece iki marka var: biri Cihangir merkezli Balya Organik Health Food Store, diğeri ise Beşiktaş merkezli Shima Organik Market. Önümüzdeki günlerde Kadıköy ve Şişli bölgelerine de birer marka eklenecek. Yani büyümeye devam edecek olan yepyeni bir kategori bu.

Peki Ekolojik Ürünler kategorisinde neler bulabilirsiniz?

Sadece organik meyve, sebze ve süt ürünleri değil, evinizde, mutfağınızda ihtiyacınız olabilecek her tür ürünün organik, doğal, doğaya ve sağlığınıza faydalı alternatiflerini bulabileceğiniz, evinizi ve bedeninizi toksinsiz bir şekilde besleyip temizlemenize imkan sağlayan ürünler var burada.

Kahve ve çay severlere organik kahve ve çay çeşitleri, sağlıklı proteinlerle beslenmek isteyenlere kinoanın her rengi, mucizevi besinlere merak sarmışlara Hindistan cevizi sütü ve yağı, çiya tohumu, goji berry gibi lügatımıza da yeni dahil olan ürünler, keçiboynuzu ekstraktı gibi bitkisel gıda takviyeleri, şekerin zararlarını fark etmiş ve yerine alternatif arayanlara stevia ve agave şurubu, vegan ve vejetaryenleri mutlu edecek tofu gibi özel ürünler, glutensiz yiyecekler arayanlara glutensiz krakerler… Bunlar işin sadece gıda kısmı. Bir de ev temizliği ve kişisel bakım ürünleri var. Burada da yine tamamen doğal ve organik şampuan, saç kremi, el sabunu, hijyenik pedler, bulaşık makinesi tozu ve parlatıcısı, bulaşık süngeri, çamaşır yumuşatıcısı, çamaşır deterjanı, ovma sıvısı, yağ çözücü, arap sabunu gibi hem doğaya hem sağlığınıza saygılı ürünler mevcut.

O zaman buyurun KapGel’e, dilediğiniz ürünleri ekleyin sepetinize, bir saat içinde getirelim!

NOT

Balya Organik Health Food Store’un teslimat bölgeleri: Akaretler, Beşiktaş (Merkez), Beşiktaş – Ihlamur, Cihangir, Dikilitaş, Dolapdere, Feriköy, Fulya, Fındıklı, Galata, Harbiye, Kabataş, Karaköy, Kurtuluş, Maçka, Nişantaşı, Osmanbey, Pangaltı, Taksim, Teşvikiye, Şişhane.
Shima Organik Market’in teslimat bölgeleri: 4. Levent, Akatlar, Arnavutköy, Balmumcu, Baltalimanı, Bebek, Boğazici – Hisarüstü, Darphane, Esentepe, Etiler, Gayrettepe, Kuruçeşme, Levazım, Levent, Mecidiyeköy, Rumelihisarı, Sanayi Mah, Ulus, Uçaksavar, Zincirlikuyu.

Recent Posts