Ayağınıza Gelen Teknoloji

Geçtiğimiz haftalarda Merkür retrosu sağ olsun peş peşe laptopumun şarjıyla cep telefonumun kablosu bozuldu. Şimdi bunun Merkür retrosuyla ne alakası var diyeceksiniz ya da önce Merkür retrosu nedir diyeceksiniz. Ben de çok bilmiyorum açıkçası ama ne zaman teknolojik bir arıza yaşasam, “e normal, Merkür geri gidiyor” diyen arkadaşlarım var.

Merkür geri gitsin ya da gitmesin, arada bir hepimizin artık bağımlı olduğu elektronik aletler arızaya bağlayabiliyor. O zamanlarda paniğe kapılıp, “ay şimdi bunun kablosunu ben nereden bulacağım” diye strese gireceğinize, alın elinize telefonunuzu, girin KapGel’in Teknoloji kategorisine ve ihtiyacınız olan ürünün ayağınıza gelmesini keyifle bekleyin.

turkcell_t_koleksiyon_kepgeldeBulunduğunuz bölgeye göre Samsung’dan Sony’ye Vatan Bilgisayar’dan Teknosa’ya elektronik ve teknolojik her tür ihtiyacınızı karşılayacak birçok marka ve mağaza sistemde mevcut. Neredeyse her gönderim bölgesine yakın bir mağazası olan Turkcell Shop’ta ise her marka akıllı telefon için ekran koruyuculardan kılıflara şarj aletlerinden kablolara kadar acil ihtiyacınız olabilecek bir sürü ürün var. Üstelik şu an hepsi KapGel üzerinden sipariş verdiğinizde 15% indirimli.

Peki bu teknoloji kategorisinden en iyi şekilde nasıl yararlanabilirsiniz?
– Elektronik aletlerinizden birinin kendisi ya da kablosu ya da şarjı arıza verdiğinde sakin kalıp, KapGel’den ihtiyacınız olan ürünü ayağınıza getirmesini bekleyebilirsiniz.

– Ofise ya da arkadaşınıza ya da şarj aletiniz yanınızda olmadan gittiğiniz yer her neresiyse orada “allahım bu telefon bugün nasıl dayanacak” diye stres yaşamadan, KapGel’den bir şarj aleti sipariş edebilirsiniz.

– Efsane bir ev keyfi yaparken, koltuğunuzdan kalkmak istemediğiniz ama illa şu PS4 oyununu ya da bu Xbox oyununu şu an oynamam lazım dediğinizde, bir mucize beklemektense KapGel’den sipariş edebilirsiniz.

– 40 yıldır kullandığınız ve dünyanın sonu gelse bozulmayacağını sandığınız fönünüz “yeter artık beni özgür bırak” diyerekten başka bir boyuta geçerse, taptaze ve muhtemelen eskisine göre çok daha güçlü olan bir fön 1 saat içinde ayağınıza gelebilir.

– Googledoc gibi programları kullanmaya alışamadıysanız ve illa projenizi ya da sunumunuza USB’ye kaydetmek istiyorsanız ama son rötuşları yaparken gidip bir USB alacak vaktiniz yoksa, KapGel’e söyleyin, o getirsin.

– Taşınırken hoparlörünüz bozulduysa ve aylardır her eve gelip de müziği açtığınızda “ya ben yeni hoparlör alacaktım” diyorsanız ama her evden dışarı çıktığınızda bunu unutuyorsanız, bir dahaki sefere müzik çalmaya başladığında girin KapGel’e evin içinde siz dolanırken rahatlıkla sizinle birlikte odadan odaya gezebilecek olan JBL ClipPlus Bluetooth hoparlör sipariş edin.

Recent Posts