Bebeğinizin İhtiyacı Olan Her şey Sadece 0.99 TL’ye Kapınızda

Birçok anne bebeğini kucağına aldığı andan itibaren tarifi olmayan bir sevgi ve koruma hissine kapıldığını söyler. Ergenlik döneminde ne kadar çile çektirirlerse çektirsinler, anneler yine de çocuklarına bakıp hayatta yaptığım en iyi şey anne olmak der.

Çocuk sahibi olmak insana daha önce tatmadığı duyguları yaşatan muazzam bir tecrübe olmakla beraber aynı zamanda annelerin tüm sabır limitlerini zorladığı da doğrudur. Uykusuzluk, yorgunluk, emzirme derken bazen on parçaya bölündüklerini hisseder, acaba yeterince iyi bir anne miyim diye kendilerini sorgularlar.

Özellikle bebek dünyaya geldikten sonraki ilk aylarda evde anneye destek verenler olsa da bazen annelerin ekstra yardıma ihtiyacı olabiliyor. Böyle zamanlarda nasıl halledeceğim, kimden yardım isteyeceğim diye stres yapmayın. Bebeğinizin her neye ihtiyacı varsa KapGel’in bir saat içinde kapınıza getireceğini unutmayın. Tek yapmanız gereken uygulamadaki bebek kategorisindeki ebebek ürünleri arasından ihtiyacınız olanı seçmek ya da özel sipariş bölümünden siparişinizi vermek.

KapGel size hangi durumlarda hızır acil gibi yetişebilir?

Baktınız ki bebek bezi bitmek üzere ve dışarıya çıkacak vaktiniz yok.

Bebeğiniz en sevdiği oyuncağını artık sevmediğine karar verdi ve onu oyalayacak yeni bir oyuncağa ihtiyacınız var.

Bebeğinizin tüm cici kıyafetleri kirlide ve çamaşır yapacak haliniz yok. Yıkamayla uğraşmak yerine yeni kıyafetler almak istiyorsunuz.

Göğüs kreminiz bitti ve acilen kreme ihtiyacınız var.

Mama hazırlayacak haliniz yok ve bebeğinizi organik meyve püresi ya da organik sütlaç gibi sağlıklı bir şeylerle beslemek istiyorsunuz.

Sütünüzü arttırmak istiyorsunuz ama dereotu, kimyon, fesleğen gibi besinlerden ziyade alkolsüz malt içeceği içerek bu süreci keyifli bir hale getirmek istiyorsunuz.

Kısacası bebek bezinden organik mamalara, pamuk mendilden ıslak havluya, şampuandan pudraya, süt arttırıcılardan göğüs pedlerine kadar bebeğiniz bakımı için ihtiyacınız olan ne varsa, bir saatte KapGel ile kapınızda.

4 Nisan 2016’ya kadar Şişli, Maslak, Ataşehir ve Kadıköy’den yapacağınız ebebek siparişlerinizde dilediğiniz ürün 0.99TL’ye 1 saatte kapınızda!

Eğer hala KapGel’i indirmediyseniz, hemen indirmek buraya tıklayın.

Recent Posts