Sevgililer Günü’ne Pratik Çözüm

Sevgililer Günü demek sevgiliniz tarafından özgürce şımartılacağınız aşk, çikolata, öpücük ve sevgi dolu bir gün demek. Evde sürpriz bir akşam yemeği tasarladınız ya da sevgilinizin en sevdiği restoranda rezervasyon yaptırdınız. Peki ne hediye alacağınızı düşündünüz mü? Elbet düşündünüz. Karar veremediyseniz ya da henüz hediye almaya fırsat bulamadıysanız, klasik olduğu kadar etkileyici olan bir hediye almanızı tavsiye ederiz. Mesela parfüm. Parfüm hem seni düşündüm der, hem her sürdüğünde beni hatırla der, hem seni tanıyorum ve sana uygununu seçtim der (eğer doğru seçim yaptıysanız tabii).

Sarıyer, Beyoğlu, Şişli ve Beşiktaş’a bağlı semtlere sipariş verecekler çok şanslı çünkü KapGel üzerinden Markafoni’den alacakları parfümler 1 saatte kapılarında olacak. Bvlgari Jasmin Noir’dan yılların eskitemediği Davidoff Cool Water’a Jil Sander Sun’dan Kenzo Flowe by Kenzo’ya kadar çeşit çeşit kadın parfümü ve Versace Eros’tan Giorgio Armani Code’a bir sürü erkek parfümü mevcut.

Romantik olmak istiyorum diyenlere bir fikir: Unisex parfümlerden bir adet kendinize bir adet sevgilinize alın, “aşkım bak kokumuz bile aynı olacak” deyip puan toplayın.

Recommended Posts