KapGel: Kazanmanın En Kolay Yolu

Yoğunluktan ya da üşengeçlikten yemek, market, kitap ve çeşitli alışveriş ihtiyaçlarını kendileri temin edemeyenlere KapGel’in nasıl çalıştığını şu yazımızda detaylıca anlatmıştık. Peki KapGel üzerinden müşterilerine ulaşan onlarca mağaza ve dükkan neden KapGel’li olmayı seçmiş biraz da onu anlatalım, KapGel’li olmak isteyen mağaza ve dükkan sahiplerini bilgilendirelim istedik.

KapGel tam olarak neydi?
KapGel kişisel asistan gibi işleyen bir uygulama. Kullanıcılar diledikleri ürünün siparişini uygulama üzerinden veriyorlar, KapGel ekibi de 1 saat içinde kapılarına kadar getiriyor.

KapGel’i kimler kullanıyor?
Ağustos 2015’te hayata geçen KapGel’i yaklaşık 60.000 İstanbullu kullanıyor. Bu aktif kullanıcılar da haftada en az bir defa KapGel üzerinden sipariş veriyor.

Peki ben neden KapGel ile çalışayım?
Hiç masraf etmeden eve sipariş gönderebilen bir dükkan olmak için. Ekstra operasyon ya da kurye maliyeti olmadan, iş akışınızda hiçbir değişiklik yapmadan, oturduğunuz yerden KapGel’in eve teslimat sistemiyle satışınızı arttırabilirsiniz. Kasko, sigorta, eleman eğitmek gibi zaman ve para yatırımı yapmanız gerekmeden, KapGel’in sunduğu eğitimli, profesyonel, çözüm odaklı paket servis personelinden yararlanabilirsiniz.

Sizi sevenler daha çok sevsin diye. İş çıkış saati, trafik, yağmur, çamur demeden KapGel güvencesiyle 1 saat içinde ürünler müşteriye ulaştığı için müşteri sadakati artacak, arttıkça müşterileriniz sizden daha çok alışveriş yapacak.

Kimseye bağlanmadan büyüyebilin diye. KapGel ile çalışmak için sözleşme yapmaya, üyelik bedeli ödemeye, komisyon vermeye, illa indirim yapmaya gerek yok. KapGel, hiçbir zorunluluk olmadan kolayca müşterilerinize ulaşabileceğiniz, onlara daha iyi bir hizmet sağlayabileceğiniz bir platform.

Kafanız rahat dükkanınızla ilgilenirken, daha çok kazanın diye.
Sipariş verildiği andan teslimat yapılana kadar tüm sorumluluk KapGel’de. Dolayısıyla siz rahatlıkla normal iş seyrinize devam ederken, KapGel sizin için çalışıyor olacak. Ayrıca, KapGel üzerinden alınan siparişlerde ödeme yalnızca kredi kartı üzerinden yapılabildiği için tahsilatta sorun yaşanmayacağı bilinciyle kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Bu işte bir bit yeniği var mıdır? KapGel bizim hayrımıza mı çalışıyor?
Bit yeniği yoktur, merak etmeyin. KapGel her sipariş için kullanıcılardan 4,99TL’lik bir servis bedeli alır. Dolayısıyla dükkan sahibinin kazancı kendi cebinde kalır.

Peki onca dükkan ve mağaza arasından hedef kitleme nasıl ulaşacağım?
KapGel lokasyon bazlı bir uygulama olduğu için kullanıcılar kendi çevrelerinde olan mekanları görebiliyor ve oralardan sipariş verebiliyorlar. Yani otomatik olarak kendinize yakın müşteriyle bir araya geliyorsunuz. Bunun ötesinde uygulama içinde öne çıkmak için kullanabileceğiniz birkaç yol mevcut.

1. Uygulamanın içinde kategorilerin ve dükkanların listelendiği sayfaların üst bölümlerinde dükkanınızın ve/veya öne çıkarmak istediğiniz ürünlerin görselleriyle ücretsiz olarak tanıtım yapabilirsiniz. Bu tanıtımları da yine gönderim yapılan bölgedeki kullanıcılar görüyor olacak.
2. Hedef kitlenizle daha sıkı bir bağ kurmak istiyorsanız, KapGel’in özel tanıtım ve kampanyalarına dahil olabilirsiniz. Nitekim bunlar da uygulamanın içindeki anlık bildirimler, bölgesel ve müşteri kitlesine göre hedefli e-posta gönderimleri ve sosyal medya kanallarımızda öne çıkıyor olacak.
3. Kampanyalar haricinde, KapGel’in sosyal medya kanalları üzerinden gerçekleştirdiği dükkan tanıtımları sayesinde de müşteri kitlenizle iletişim kurabileceğiniz farklı alanlar kazanmış olacaksınız.

Recent Posts